Meist

Thule discgolf OÜ (thuledg.ee) on 2020 aasta kevadel loodud ettevõte, mis müüb discgolfi kettaid ja disgolfiga seonduvat varustust (kotid, korvid jm.) Thule discgolf OÜ sai loodud soovist pakkuda discgolfi mängijatele Euroopa parimat teenindust. Proovime pidevalt veebilehte arendada, et see veel mängijate-sõbralikumaks teha.

Meie tootevalik on mitmekesine, leidub tooteid suurtelt tootjatelt nagu Innova, Prodigy, Latitude 64, Dynamic Discs, MVP ja Westside Discs . Oma toote valikusse oleme lisanud ka mõned Euroopas ja meilgi seni veel vähe tuntud firmad nagu RPM Discs Uus-Meremaalt ja peatselt ka Mint Discs ja mõned teised USA-st. 

Thule discgolf müüb oma tooteid ainult veebilehe www.thuledg.ee kaudu. Meie eripäraks on see, et lisame igast müügil olevast kettast pildi ning ketta juures on tegelik ketta kaal. Kõik kettad kaalume üle kalibreeritud ja sertifikaadiga kaalul.

Kuigi me asume Eestis, Tallinnas, pakume võimalust saata kaupa kogu Euroopasse või ka üle maailma.

Soovime pakkuda kiiret (samal päeval postitamist) ja usaldusväärset teenindust. Toetada ja nõustada kõiki, keda discgolf huvitab.

Täname, et kasutate meie veebilehte ja ostlemist Thule discgolf’iga!

Narva mnt 128 – 70

Tallinn

13628

Registrikood 14978560

info@thuledg.ee

www.thuledg.ee